29.11 Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses
14.11 Eesti üliõpilaste meistrivõistlused

26.09 Leo Kreinini 14. mälestusvõistlused
19.09 Eduard Pütsepa mälestusvõistlused
19.09 Nublust Nabiks III etapp

Laupäeval (15. augustil) toimusid Turus Kalle Mäkineni XXXII mälestusvõistlused. Milles osalesid soomlased, rootslased ja eestlased. Teiste seas osalesid ka meie klubist Raimond ja Randel Uibo.
Raimond võitis esimeses matšis kehakaalus 42kg soomlast esimese minuti lõpus seljaga, kusjuures oli eelnevalt teinud "peeglit" ja "ülerinna" heidet. Teises matšis pani esimese minuti lõpus selili Abergi poisi ja esikoht oli käes
Randeli vastasteks sattusid kehakaalus 76kg soomlased. Randel oli oma 71,3kg-ga selle kaalu kergeim. Esimese matši vastase seljatas esimesel minutil, teise matši lõpetas punktivõiduga teise minuti algul. Kolmandas oli seljavõit teise poolaja algul ja siis finaali vastaseks oli selle aasta Soome kadettide meister kr-rooma maadluses ja hõbe vabamaadluses Markus Kallio. Randel pani algusest peale kõva töö peale,aga vastane maadles väga kinniselt ning koduseinte toetusel jäid aktiivsusepunktid Randelil saamata. Esimene poolaeg lõppes seisuga 0:0. Teist poolaega alustas Randel samamoodi ja esimese minuti lõpuks oli kohtuniku käsi juba püsti Randelile punkti andma. Sel hetkel tegi vastane Randeli liigse tormakuse pealt tõmbe kaelast, mis viis Randeli tasakaalust välja ning vastane sai 2 punkti. Pärast seda tõmbas vastane jälle umbkaitsesse ning põgenes eest ning lõppseisuks jäigi 2:0

8. augustil osales Randel Uibo kadettide Euroopa meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses
Randel maadles kehakaalus kuni 69 kg. Ta oli kvalifikatsiooniringis vaba, aga veerandfinaalis kaotas tasavägises matšis 1:3 soomlasele Elias Tyystalale. Kokkuvõttes oli Randel 15. kohal 24 osavõtja seast.

1. augustil toimusid Raimo "Sumo" Karlssoni IX mälestusvõistlused.
Võistlustel osales Leo klubist Raimond Uibo, kes võistles kehakaalus 42 kg ning saavutas võistlustel 2. koha võites avaringis soomlast, seejärel rootslast ja kolmandas ringis Kadrina poissi Valdnat. Finaalis tuli alla jääda Tapa poisile Kalle Laisarvele, keda ta viimases omavahelises kohtumises õpilaste Eesti meistrivõistlustel napilt võitis. Ka seekord läks Raimond 2 punktiga kohe alguses juhtima ja oli dikteerivam pool, aga ei suutnud eduseisu hoida.

Mai
23.-24.05 Randel Uibo tuli Põhjamaade meistrivõistlustel kadettide kehakaalus -69 kg 3. koha. Tulemused nähtaval siin